O nas

Zdrowy styl życia od zawsze był moją wielką pasją. Na co dzień silnie utożsamiam się z tym pojęciem i wdrażam w życie czynności, które pozwalają mi na utrzymywanie równowagi pomiędzy duszą, a ciałem. Do takich czynności zaliczam na pewno jogę, która w znacznym stopniu pozwala mi być osobą zdrową i szczęśliwą. Ćwiczenia oddechowe, które dotleniają mózg, medytacje wzbogacające moją duszę , sport, gimnastyka, a przede wszystkim zdrowe odżywianie się, to coś co staram się ciągle pielęgnować. W świadomym i racjonalnym odżywianiu się najważniejszy jest dla mnie wybór odpowiednich produktów, które mi nie szkodzą i są wolne od jakiejkolwiek chemii. Ze względu na moje psychologiczne wykształcenie chciałabym promować zdrowie, a prowadzenie sklepu ze zdrową żywnością jest fundamentem do realizowania tego celu.

Ponadto znajomość wielu produktów w zakresie zdrowej żywności i ciągłe poszukiwanie nowej wiedzy w tym temacie przekłada się na bogaty asortyment mojego sklepu. Staram się pozyskiwać produkty wysokiej jakości o dobroczynnym wpływie na stan ciała i umysłu.

Nasz sklep oferuje Państwu produkty organiczne opierające się na składnikach naturalnych, które mają dobroczynny wpływ na stan naszego ciała i umysłu. Posiadamy wysoko wyselekcjonowane artykuły z zakresu zdrowej żywności oraz innych naturalnych wyrobów w tym suplementów diety i kosmetyków naturalnych. Gwarantujemy Państwu skuteczność jak i bezpieczeństwo w stosowaniu naszych produktów. Przyczynianie się do odbudowania utraconego związku z naturą to priorytet naszego sklepu.

 

2 komentarze do: „O nas

  1. Czy mają państwo w swojej ofercie zioła ojca Zygmunta? mniej więcej na ile starcza ? butelka czy stacjonarnie prowadzą państwo sklep? , szukam dla młodej osoby chorującej na nerwice suplementy lub inne produkty wspomagające układ nerwowy jak i koncentrację pamieć.

    Pozdrawiam

    1. Witam serdecznie. Zioła Ojca Zygmunta kosztują 37.70 butelka, wszystkie rodzaje. W tej sytuacji co Pani opisuje proponowałabym zacząć od witamin z grupy B. Kompleks witamin z tej grupy. Proponuję także zbadać TSH w kierunku tarczycy. Dobrze jest też brać selen i cynk. Z magnezem proszę uważać, bo jak będzie go za dużo to będzie nerwowość. Proponuję również tryptofan oraz arktyczny korzeń. Tych dwóch ostatnich pozycji na razie nie posiadamy ale z czasem na pewno pojawią się w sklepie. Proszę unikać także syropu glukozowo fruktozowego, który bardzo często występuje w produktach spożywczych.
      W tej chwili prowadzimy jedynie sklep internetowy, ale z czasem na pewno to się zmieni i będziemy mieć sklep stacjonarny w Elblągu. Dostawa na terenie Elbląga jest darmowa. Poza terenem Elbląga dostawa wynosi 16 złotych, zaś w przypadku zamówienia powyżej 150 złotych dostawa jest bezpłatna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *